نمایش یک نتیجه

مرتب سازی بر اساس:
 • تصویرسازی با کاغذ رنگی توسط: ۵۸,۰۰۰ ریال

  تصویرسازی با کاغذ رنگی جلد اول از مجموعه کتاب ساده ببینیم، ساده بکشیم است. در جلد اول این مجموعه کودکان می‌آموزند که چه‌طور می‌توانند با اشکال ساده هندسی و تقسیم کردن آن‌ها بسیاری از چیزهایی را که در اطراف خود می‌بینند، بسازند و با استفاده از شکل‌های ساده اشکالی پیچیده را بسازند. و به همین روش یاد می‌گیرند که با کاغذ رنگی گل‌ها، پرنده‌ها و حیوانات مختلف را طبق آموزش‌های کامل داخل کتاب بسازند و از آن‌ها برای سرگرمی، کاردستی، تزیین کردن، کارت دعوت، روزنامه دیواری، طرح‌های فانتزی و یا حتی ساختن اسباب بازی‌های چوبی و پارچه‌ای استفاده کنند.

   

 • چهره‌ها توسط: ۴۴,۰۰۰ ریال

  چهره‌ها جلد سوم از مجموعه‌ی ساده ببینیم، ساده بکشیم است. در جلد سوم از این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند که چگونه چهره‌ها را نقاشی کنند و چه‌طور حالت‌ها و احساسات مختلف را در یک چهره نشان بدهند. شاید تا الان می‌توانستند چهره یک دختر را نقاشی کنند اما آیا می‌توانستند چهره همان دختر را در حالت خشم، ترس، تفکر و . . . بکشند؟
  هم‌چنین یاد می‌گیرند تا اجزای صورت و اعضای بدن انسان و حیوان را در حالت‌های مختلف نقاشی کنند. مثلا انواع چشم و بینی و یا پریدن و زانو زدن و یا جفتک انداختن و . . .
  در این کتاب کودکان می‌آموزند تا چهره‌های خوشحال، ناراحت، عصبانی، خندان، ناقلا، خجالتی، پرافاده، خسته، عاشق، متعجب، جدی، شکمو، بداخلاق ، شگفت‌زده، وحشت‌زده، هیولا، خون‌آشام، آوازخوان، خلافکار ، نوزاد، دانشمند ، دعوایی و … بسیار بسیار چهره و حالت دیگر را نقاشی کنند.

 • دنیای خودتان را نقاشی کنید. توسط: ۴۴,۰۰۰ ریال

  دنیای خودتان را نقاشی کنید جلد چهارم از مجموعه‌ی ساده ببینیم، ساده بکشیم است. این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از چیزهایی را که در دنیای اطرافتان می‌بینید نقاشی کنید و جهانی را به تصویر بکشید که دوست دارید. و بعد به روش‌های مختلفی می توانید، نقاشی هایی را که از این کتاب یاد گرفتید در کنار یکدیگر به کارببرید و جهان خودتان را نقاشی کنید. یاد می‌گیرید قطارها، قایق‌ها، هواپیماها، اسب‌ها، گاری‌ها، حیوانات،انسان‌ها (مثلا یک انسان هندی و یا یک انسان آتش‌نشان) وسایل خانه، ساختمان‌ها، سازه‌ها، طبیعت و هر چیز دیگری که در این دنیا می‌بینید و در اطرافتان وجود دارد را نقاشی کنید. دنیای خود را همان‌طوری نقاشی کنید که دوست دارید باشد

 • کتاب نقاشی سبز من توسط: ۴۵,۰۰۰ ریال

  کتاب نقاشی سبز من جلد دوم از مجموعه‌ی ساده ببینیم، ساده بکشیم است. در این کتاب خلاق و جالب به کودکان آموزش داده‌شده‌است که چگونه با استفاده از چند شکل بسیار ساده مانند مربع، مثلث، دایره و… می‌توانند نقاشی‌های قشنگ و زیبا بکشند. با استفاده از همین چند شکل ساده در این کتاب حدود ۲۰۰ کاریکاتور آموزش داده‌شده‌است. آموزش‌ها کاملا گام به گام و ساده می‌باشد. در آخر کودکان به راحتی می‌توانند آد‌م‌ها، اسب‌ها، گربه‌ها، پرنده‌ها، مارها، پروانه‌ها، سگ‌ها، سوسمارها، شیرها، قورباغه‌ها، دست‌ها، زیور آلات، هیولاها، کشتی‌ها و . . . را در چندین شکل و حالت نقاشی کنند.

 • ماشین‌ها و کامیون‌ها توسط: ۴۴,۰۰۰ ریال

  ماشین‌ها و کامیون‌ها جلد پنجم از مجموعه‌ی ساده ببینیم، ساده بکشیم است. آیا تا به حال سعی کرده‌اید جاده‌ای را که در آن مسیر سفر خود را طی کرده‌اید نقاشی کنید؟ جاده را با همه چیزهایی که در آن دیده‌اید ماشین‌ها و کامیون‌ها و یا قطارهایی را که از کنار جاده دیده می‌شوند. در این کتاب نقاشی انواع ماشین‌ها کامیون‌ها و قطارها آموزش داده شده‌اند. انواع قطارها، واگن‌ها، مترو، ایستگاه‌ها، سوزن‌بان و . . . انواع ماشین‌ها، ماشین‌های باری، ماشین‌های مسافربری، ماشین‌های امداد ماشین‌های سنگین تریلی و کامیون و . . .