img-book

ذهن فعال پیشرفته – در هزارتوها نقاشی کنید

در هریک از معماهای این کتاب سرگرمی یک تصویر جالب پنهان است. با رنگ کردن مسیر حل این معماها این تصویرها را پیدا کنید. اگر معماهای تصویری ماز را به درستی حل کرده باشید در آخر یک نقاشی زیبا خواهید داشت. این کتاب سرگرمی ۷۷ معمای تصویری دارد. مثل یک نوازنده‌ی طبل، بندباز، دایناسور و طرح‌های بیشتری که روزهای زیادی شما را سرگرم می‌کند. در پایان کتاب ۲۰ تصویر از معماهایی که ساخته می‌شوند، نشان داده شده است. این معماها اولین بار حدود ۲۰ سال پیش در ژاپن ارائه شد و از آن پس بین بچه‌ها و بزرگ‌ترها در سراسر جهان علاقه‌مندان زیادی پیدا کرد.

۱۳۸,۰۰۰ ریال

تعداد:

در هریک از معماهای این کتاب سرگرمی یک تصویر جالب پنهان است. با رنگ کردن مسیر حل این معماها این تصویرها را پیدا کنید. اگر معماهای تصویری ماز را به درستی حل کرده باشید در آخر یک نقاشی زیبا خواهید داشت. این کتاب سرگرمی 77 معمای تصویری دارد. مثل یک نوازنده‌ی طبل، بندباز، دایناسور و طرح‌های بیشتری که روزهای زیادی شما را سرگرم می‌کند. در پایان کتاب 20 تصویر از معماهایی که ساخته می‌شوند، نشان داده شده است. این معماها اولین بار حدود 20 سال پیش در ژاپن ارائه شد و از آن پس بین بچه‌ها و بزرگ‌ترها در سراسر جهان علاقه‌مندان زیادی پیدا کرد.

شرح کار
در این کتاب سرگرمی هر معمایی را که حل می‌کنید، یک تصویر زیبا به دست می‌آورید. برای این کار ابتدا مسیر درست را از آغاز تا پایان پیدا کنید و آن را با خط کم‌رنگی مشخص کنید. مواظب باشید که مسیر را اشتباه نروید. سپس با مداد رنگی مسیر را رنگ کنید. در مسیر وقتی که به یک نقطه رنگی می‌رسید، ادامه مسیر را با مداد رنگی هم رنگش رنگ کنید. وقتی که کارتان تمام شد یک تصویر زیبا به وجود می‌آید.

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار: 1391
تعداد صفحات:

توضیحات تکمیلی

شمارگان

نوبت چاپ

مترجم

پدیدآورنده

“ذهن فعال پیشرفته – در هزارتوها نقاشی کنید”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.