img-book

زندگی‌نامه‌ی خواندنی من

همه چیز درباره تو ! در این کتاب هرچه خواستید بنویسید ! در این کتاب مصور و زیبا شما هرچیزی را که در مورد کودکی خودشنیده‌اید و یا به یاد می‌آورید ثبت می‌کنید. اولین کلمه‌ای که به زبان آوردید. جالب‌ترین لقبی که شما را با آن صدا می‌زدند. و یا حتی چیزهایی از پدر و مادرتان. اینکه کجا اولین بار همدیگر را ملاقات کردند. از تمام چیزها و آدم‌هایی که در زندگی تو وجود دارند. از رنگ دیوار اتاقت گرفته تا آرزوهایی که در سر داری همه و همه را بنویس و خودت نویسنده کتاب خودت باش ! در واقع شما نویسنده کتاب خودتان می‌شوید. و از تمام زندگی خود می‌نویسید. از خانواده و دوران مدرسه و دوستانتان گرفته تا آرزوها و علایق شخصی و وقایع زندگی‌تان همه و همه را ثبت می‌کنید تا یک زندگی‌نامه کامل داشته باشید.

۶۵,۰۰۰ ریال

تعداد:

همه چیز درباره تو !
در این کتاب هرچه خواستید بنویسید !
در این کتاب مصور و زیبا شما هرچیزی را که در مورد کودکی خودشنیده‌اید و یا به یاد می‌آورید ثبت می‌کنید. اولین کلمه‌ای که به زبان آوردید. جالب‌ترین لقبی که شما را با آن صدا می‌زدند. و یا حتی چیزهایی از پدر و مادرتان. اینکه کجا اولین بار همدیگر را ملاقات کردند. از تمام چیزها و آدم‌هایی که در زندگی تو وجود دارند. از رنگ دیوار اتاقت گرفته تا آرزوهایی که در سر داری همه و همه را بنویس و خودت نویسنده کتاب خودت باش !
در واقع شما نویسنده کتاب خودتان می‌شوید. و از تمام زندگی خود می‌نویسید. از خانواده و دوران مدرسه و دوستانتان گرفته تا آرزوها و علایق شخصی و وقایع زندگی‌تان همه و همه را ثبت می‌کنید تا یک زندگی‌نامه کامل داشته باشید.
فکر کنید سال‌ها بعد فرزندتان زندگی‌نامه شما را بخواند و از شیطنت‌های شما در دوران کودکی و نوجوانی باخبر شود!!! چه‌قدر خوب می‌شد اگر پدرو مادر ما الان چنین کتابی داشتند و ما آن را می‌خواندیم. نه ؟!!!
با مجموعه کتاب‌های من و آدم‌های دور و برم خاطرات روزهای زندگی خود را دسته‌بندی شده و مصور ثبت کنید. فرق نمی‌کند که زندگی شما چگونه باشد. فوق‌العاده عجیب یا فوق‌العاده عادی با این مجموعه کتاب و سوال‌های آن می‌توانید به بهترین روش آن را ثبت کنید.
فکر کنید اگر همه چیز واقعا فوق‌العاده بود در این صورت دیگر چه چیزی برای نوشتن باقی می‌ماند؟

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار: 1391
تعداد صفحات:

توضیحات تکمیلی

نوبت چاپ

تصویرگر

مترجم

پدیدآورنده

“زندگی‌نامه‌ی خواندنی من”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.