img-book

مجموعه کتاب‌های مسیر داستان را انتخاب کنید ۲۱ – ۳۰

این کتاب با همه کتاب‌هایی که تا به حال خوانده‌اید، تفاوت دارد. در این کتاب شما تنها خواننده‌ی کتاب نیستید، بلکه مسئول اتفاق‌هایی که می‌افتد و پایان داستان نیز هستید زیرا شما خود مسیر داستان را انتخاب می‌کنید. در این کتاب خطرها، انتخاب‌ها و ماجراهای گوناگونی وجود دارد. باید هوشیار باشید و مراقب، زیرا هر تصمیم نادرست ممکن است به یک فاجعه و یا حتی مرگ منجر شود . اما ناامید نشوید! هر زمان که اراده کنید می‌توانید به عقب برگردید و مسیر داستان و نتیجه آن را تغییر دهید.

۱۰۰,۰۰۰ ریال

تعداد:

جلد 21- دردسر در سیاره زمین       60000 ریال

همه می‌دانند که ذخایر نفتی زمین محدود است. چگونه ممکن است که همین حجم اندک، یک‌شبه ناپدید شود؟ چه کسی پشت این ماجرا است؟ یک سازمان همکاری‌های چند ملیتی؟ یک مقام فاسد دولتی؟ چند دانشمند فوق‌العاده؟ وقتی برای اولین بار در زندگی به فضا می‌روید، خیلی می‌ترسید. به نظر می‌رسد که سیاره‌ای در یک کهکشان ناشناخته، نفت را با استفاده از پرتوهای لیزر به سمت خودش می‌کشد. اگر نتوانید جلوی آن‌ها را بگیرید اقتصاد و حیات روی زمین نابود می‌شود.

 

جلد 22- کاوش در ماه 60000 ریال

سال 2053 است، در کشور تیکو هستید. زیر یک گنبد شیشه‌ای در نیم کره‌ای از ماه که رو به زمین است. شما و گروهی از دوستانتان مامور انجام یک کاووش در قسمت‌های خطرناک ماه هستید. زلزله‌ای ناگهانی، کوه‌ها را جابه‌جا، و شما و رهبر گروه را از دوستانتان جدا می‌کند. توجه داشته باشید که بیشتر قسمت‌های ماه ثبت نشده است. مراقب باشید که گم نشوید و خیلی هم با احتیاط و کند قدم بردرید چون ممکن است ذخیره‌ی اکسیژن‌تان تمام شود.

 

جلد 23- مسابق سرعت 60000 ریال

از همان دوران کودکی، پدرتان رانندگی را به شما یاد داده و درباره‌ی اتوموبیل‌ها به شما آموزش داده است. مسابقه‌ی سرعت ماشین در آفریقا برگذار می‌شود. جنگل‌ها و کوهستان‌های آنجا پر از خطرات و اتفاقات غیر قابل پیش‌‍‌بینی است. از سوی دیگر، برنده‌ی مسابقه صاحب مقام، شهرت و اسپانسر می‌شود. سیل‌های ناگهانی، فیل‌های خشمگین و راهزنان محلی ساده‌ترین خطرات مسیر به حساب می‌آیند و مسلما رانندگانی که برای پیروزی دست به هر کاری می‌زنند، خطرناک‌تر هستند.

 

جلد 24- دوچرخه‌ی جادویی 60000 ریال

وقتی دانشمندی خلاق در همسایگی‌تان زندگی می‌کند و از شما می‌خواهد آخرین اختراعش یعنی دوچرخه‌ی جادویی را امتحان کنید، نمی‌دانید که چکار خطرناکی به شما پیشنهاد شده است. با این دوچرخه‌ی خاص می‌توانید با سرعت بیش از شصت مایل در ساعت حرکت کنید. بی‌صبرانه می‌خواهید ماجرای دوچرخه را با دوستانتان در میان بگذارید اما باید این راز را نگه دارید. اگر این دوچرخه‌ی جادویی به دست فرد مناسبی نیافتد، باعث دردسر می‍‌‌شود قصد ذارید چکار کنید؟

 

جلد 25- سفر به سومین سیاره منظومه آلفا عقاب  60000 ریال

این سفر فضایی پرمخاطره می‌تواند بهترین تجربه‌ی زندگیتان و یا پایان آن باشد! در فضا پرواز می‌کنید، از مریخ و مشتری و زحل می‌گذرید و به سومین سیاره‌ی آلفا عقاب حرکت می‌کنید. به دنیای عجیب شهرهای متروک، غارهای درخشان و سیاره‌هایی با درندگان عجیب فرود می‌آیید. در این سفر به دنبال منبع سیگنال‌های مرموزی می‌گردید که به زمین فرستاده می‌شوند.

 

جلد 26- جنگ با ارباب نیروی اهریمنی 60000 ریال

ارباب نیروی اهریمنی برگشته و در پی انتقام است. شما فرمانده‌ی تیم مسئول حفاظت از منظومه‌ی لاماک هستید. متوجه شدید که ارباب نیروی اهریمنی سه سیاره را برای نابودی هدف گرفته است. حس ششم شما می‌گوید که هیچ چیز نمی‌تواند جلوی او را بگیرد. تصمیم گرفتن به خصوص در وقت فشار خیلی سخت است. اما سلامت منظومه‌ی لاماک به تصمیم شما بستگی دارد. با دقت فکر کنید و با قاطعیت عمل کنید.

 

جلد 27- آتش‌نشانان جنگل 60000 ریال

پریدن به داخل جنگلی که در شعله‌های سوزان آتش در حال سوختن است، کاری معمولی نیست. آیا آنقدر شجاع هستید که آتش‌نشان جنگل شوید؟ پرش از هواپیما تنها آغاز کار است! آیا در تمرینات آن‌قدر ورزیده شدید که به تنهایی در دل جنگل‌های بکر و ناشناخته حرکت کنید؟ آتش‌سوزی‌ها عیر قابل پیش‌بینی هستند، حتی شک دارید که گروهی عمدا این حریق را ایجاد می‌کنند.

 

جلد 28- وحشت در کشتی تایتانیک 60000 ریال

به دریا خیره شده‌اید. خیلی بزرگ است و در چشمی دوربین جز آن دیده نمی‌شود. اما جسمی ثابت است پس دریا نمی‌تواند باشد. در میانه‌ی تاریکی شب و دریا، تلالو ترسناکی دارد. پرتوهای دریافتی از ستارگان پس از برخورد با لبه‌های آن منعکس می‌شود و در نتیجه شبیه شهر کوچک روشنی به نظر می‌رسد. یک کوه یخی است! می‌توانید مانع وقوع فاجعه شوید یا اینکه در آب‌های سرد و پرخطر اقیانوس برای زنده ماندن تلاش کنید.

 

جلد 29- سفر به سال سه هزار 60000 ریال

چهاردهم ژانویه‌ی سال 3000 است. هزار سال در سفینه‌ای فضایی در حالت خواب زمستانی به سر برده‌اید. حالا از خواب بیدار شده‌اید و آماده‌ی بازگشت به زمین در زمان آینده هستید ولی رایانه‌ی سفینه‌ی شما اخبار ناخوشایندی را گزارش می‌دهد. حاکم ستمکاری به نام استایکس موری خود را امپراطور زمین اعلام کرده است. ماموران او همه‌جا، حتی در سیارات دیگر هم هستند. مهم نیست کجا فرود آیید چون به هر حال اسیر یا احتمالا کشته می‌شوید! چه باید کرد؟

 

جلد 30- جستجو در اعماق زمین   60000 ریال

دایی شما طلسمی در دست دارد که وجود تمدنی کهن را اثبات می‌کند. او شما را به بزرگترین و هیجان‌انگیزترین سفر زندگی‌تان دعوت می‌کند. اما موفقیت این پروژه زمانی که دلال‌ها و گروه‌های تبهکاری برای به دست آوردن اورانیوم به صحنه می‌آیند، به خطر می‌افتد. جانتان به خطر افتاده، دایی‌تان گم شده است و به هیچکس اعتماد ندارید. باید بهترین و درست‌ترین تصمیم را بگیرید تا نجات پیدا کنید.

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار:
تعداد صفحات:

“مجموعه کتاب‌های مسیر داستان را انتخاب کنید ۲۱ – ۳۰”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.