مجموعه کتاب های ذهن پویا

مجموعه کتاب های ذهن پویا

مجموعه بسته های ذهن پویا متشکل از  بسته های 2و 3 سال  ،  3و4 سال ، 4و5 سال ، 5و6 سال و  9و10 سال ، 10و11 سال ، 11و12 سال می باشد. هر کدام از این بسته ها شامل سه جلد کتاب است که هر کدام به شکل تصویری شامل پرسشها و پاسخهایی برای کودکان است. هر کتاب شامل 32 کارت و حدود 90 پرسش و پاسخ است که یک درمیان هستند. پرسش‌ها بر حسب موضوع دسته‌بندی شده‌اند. می‌توانید کارت‌های یک کتاب را به ترتیب پاسخ دهید و یا کارت‌ها را به فرزندتان بدهید و از او بخواهید که از میان پرسش‌ها انتخاب کند. پرسش‌‌های روی کارت‌ را بپرسید، فرزندتان می‌تواند با اشاره یا کلام پاسخ دهد. پاسخ‌های صحیح در کارت پاسخ به صورت رنگی نشان داده شده‌اند. اگر فرزندتان نتوانست به برخی از پرسش‌ها پاسخ گوید، نگران نشوید. کودکان به صورت‌های گوناگون پیشرفت می‌کنند و از راه‌های گوناگون یاد می‌گیرند. هر بار که بازی می‌کنید، فرزندتان مطلب جدیدی را یاد خواهد گرفت.
میتوانید لحظه‌های بازی و آموزش را در کنار فرزندتان باشید و با موشینه، موش دوست داشتنی کتاب ، خرسمن خرس مهربون، میشولک میمون شیطون و بقیه کاراکترهای مجموعه همراه شوید و شکوفایی صحبت کردن و استفاده درست از واژه‌ها را در فرزندتان مشاهده کنید! این مجموعه پرسش‌های تصویری به کودک شما کمک می‌کند تا دنیای پیرامون خود را بهتر بشناسد. بعضی از پرسش‌ها مشکل‌تر هستند. کودک با پاسخ درست به این پرسش‌ها از کاراکتر آموزشی ستاره طلایی دریافت می‌کند.

راهنمای بزرگترها:

ذهن پویا به کودکان کمک می‌کند تا برای بیشتر بدانند و از دانسته‌های خود احساس لذت کنند. بازی‌های این کتاب امکان گسترش مهارت‌های زبانی، بالا بردن درک و شناخت و مهارت‌های اجتماعی را فراهم می‌کند ذهن پویا، راهی را پیش روی شما می‌گذارد تا با فرزندتان از یک فعالیت آموزشی لذت ببرید. اجازه بدهید فرزندتان روش و زمان بازی را مشخص کند. تکرار روش بسیار مناسبی برای یادگیری است. کودکان ظرفیت توجه و تمرکز کوتاهی دارند وقتی فرزندتان خسته شد، بازی را کنار بگذارید. اگر او می‌خواهد که یک کارت را دو بار بپرسید، حتما این کار را انجام بدهید. به یاد داشته باشید هدف اصلی شما داشتن زمانی خوب با فرزندتان است.
بخش‌های آموزشی کتاب: با پاسخ دادن به پرسش‌‌ها، مهارت‌های زبانی، مانند دستور زبان و واژگان کودک رشد می‌کند. حروف الفبا و صدای حروف توسط نام جانوران آموزش داده شده است. آموزش‌های ابتدایی دیگر مانند شمارش اعداد، پیداکردن شکل‌ها، درک اندازه‌ها و جفت‌ها می‌شود. در این مجموعه معما و بازی‌های دیگری نیز وجود دارند.

پدیدآورنده:

گروه پژوهش نشر دیبایه

قیمت: