img-book

آموزش نت‌نویسی با نرم‌افزار Finale

کتاب آموزشی با عنوان «آموزش نت‌نویسی با نرم‌افزار فیناله» شامل شرح مفصل ابزارها و پنجره‌های پیچیده و تودرتویی است که در قسمت‌های مختلف نرم‌افزار وجود دارند و توضیح آن‌ها در فیلم‌های آموزشی مقدور نبوده است. این کتاب و بسته نرم افزاری مکمل هم هستند و با استفاده از آن‌ها ، کاربران و موسیقیدان‌های ایرانی با Finale به طور کامل، آشنا خواهند شد.

۱۵۰,۰۰۰ ریال

در انبار موجود نمی باشد

کتاب آموزشی با عنوان «آموزش نت‌نویسی با نرم‌افزار فیناله» شامل شرح مفصل ابزارها و پنجره‌های پیچیده و تودرتویی است که در قسمت‌های مختلف نرم‌افزار وجود دارند و توضیح آن‌ها در فیلم‌های آموزشی مقدور نبوده است.
این کتاب و بسته نرم افزاری مکمل هم هستند و با استفاده از آن‌ها ، کاربران و موسیقیدان‌های ایرانی با Finale به طور کامل، آشنا خواهند شد.

جعفر صالحی، کارشناس ارشد نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر است و به مدت ده سال، با استفاده از نسخه‌های مختلف نرم‌افزار Finale ، نت‌نویسی بسیاری از کتاب‌های موسیقی، به‌خصوص در حوزه‌ی موسیقی ایرانی و همچنین پروژه‌های تحقیقی و پارتیتورهای متعدد را به انجام رسانیده و در این مدت نیز، کار با این نرم‌افزار قدرتمند و مفید را در دانشگاه و آموزشگاه‌های موسیقی آموزش داده است.

وی ماحصل تجربیات و آموخته‌های خود را، در دو بخش مکمل هم، که شامل فیلم‌های آموزشی (و آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار و فونت مورد نیاز برای موسیقی ایرانی) وکتاب راهنما است را تنظیم و ارائه کرده است.

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار: 1392
تعداد صفحات:

توضیحات تکمیلی

شمارگان

نوبت چاپ

پدیدآورنده

“آموزش نت‌نویسی با نرم‌افزار Finale”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.