img-book

مجموعه کتاب‌های توپی

مجموعه کتاب‌های توپی با استفاده از تصاویر جالب، معماها و طرح‌هایی برای نقاشی و رنگ‌آمیزی تهیه شده است. کودکان با استفاده از این عناصر می‌توانند تمرکز، دقت، هوش و مهارت‌های ذهنی خود را تقویت نمایند. این مجموعه در حال حاضر شامل شش جلد بوده که جزئیات آنها به شرح زیر است:

۱۵,۰۰۰ ریال

تعداد:

کتاب‌های توپی 1 -معماهای فوتبالی
معماهای جذاب برای دوست‌داران فوتبال
شابک: 5-83-9961-964-978
یک عالمه معمای پرتحرک و پردرد سر! معماهای گوناگونی پیش روی شماست: پیدا کردن راه‌ها و هدف‌ها، معماها، پیدا کردن گم شده‌‌ها و خیلی چیزهای دیگر در مورد فوتبال که طرف‌داران باهوش آن منتظرش هستند. هوش و مهارت‌های ذهنی خود را با حل کردن آن‌ها بیاموزید. از هرکدام که تصویر جالب‌تری دارند شروع کنید. این کتاب توپی مناسب برای تمرین های هوش و تمرین خوبی برای فوتبال دوستان است.

 

کتاب‌های توپی 2 -معماهای هوش
معماهای جذاب برای آزمون هوش و دقت
شابک: 2-84-9961-964-978
یه عالمه معمای جذاب برای جستجو و یافتن! معمای گوناگونی پیش روی شماست: کسی که به تصاویر با دقت نگاه کند می‌تواند اختلاف زیادی پیدا کند. صفحات جستجوی زیادی که طرف‌داران با هوش منتظر این معماها هستند.
هوش و مهارت‌های ذهنی خود را با حل کردن آن‌ها بیازمایید.از هرکدام که تصویر جالب‌تری دارد شروع کنید. وقتی تمام تلاش خود را کردید برای اطمینان از درست بودن پاسخ خود پشت صفحه را نگاه کنید.

 

کتاب‌های توپی 3 -معماهای شماره‌ای
معماهای جذاب برای پیدا کردن شکل‌های پنهان پشت شماره‌ها
شابک: 9-85-9961-964-978
نقطه به نقطه، عدد به عدد و آخر سر یک شکل زیبا! معماهای زیادی پیش روی شماست: عددها را با دقت و از 1 تا  100دنبال و نقطه به نقطه به هم وصل کنید. هوش و مهارت‌های ذهنی خود را با حل کردن آن‌ها بیازمایید. از هرکدام که تصویر جالب‌تری دارد شروع کنید.
حتا می‌توانید آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنید با ماژیک، مدادرنگی و یا آبرنگ. این کتاب توپی مناسب برای تمرین‌های هوش و ریاضی است.

 

کتاب‌های توپی 4 -عددها و شمارش
آموزش عددها و رنگ‌امیزی برای کودکان
شابک: 6-86-9961-964-978
یک باغ وحش جانور برای شمردن و رنگ کردن! شمردن کار سختی نیست حالا موش باشد یا زرافه.
صفحه به صفحه ورق بزن با نوک انگشت بشمر و بگو! از یادگرفتن شمارش عددها لذت ببر! به کمک این عددها، شمارش از 1 تا 20 به خوبی در ذهن‌ها نقش می‌بندد. مهارت‌های ریاضی خود را با طرح‌ها بیش‌تر کنید و در آخرش هم می توانید همه را رنگ کنید. کفشدوزک‌ها و پروانه‌ها و یا خرس‌ها و زرافه‌ها.

 

کتاب‌های توپی 5 -معماهای کارآگاهی
معماهای پلیسی برای یافتن پاسخ‌های کارآگاه
شابک: 3-87-9961-964-978
یه عالمه معمای  تصویری پردردسر! معمای گوناگونی پیش روی شماست: اثر انگشت چه کسی روی فنجان است؟ کدام کلید مناسب قفل است؟ کاراگاه از سوراخ روزنامه به چه کسی خیره شده است؟
هوش و مهارت‌های ذهنی خود را با حل کردن آن‌ها بیازمایید.از هرکدام که تصویر جالب‌تری دارد شروع کنید.

 

کتاب‌های توپی 6 -معماهای ماندالا
رنگ آمیزی با آرامش برای همه
شابک: 0-88-9961-964-978
فرصتی برای دقت و آرامش با رنگ‌آمیزی! رنگ‌آمیزی نقش‌ها و طرح‌های ماندالا آرامش و هماهنگی به ذهن می دهد. در این کتاب نقش ها، انگیزه‌های جالبی برای رنگ آمیزی و ایجاد آرامش است. کافی است یکی از وسایل رنگ آمیزی را به دست بگیرید. شاید آبرنگ اثر متفاوتی با مداد رنگی داشته باشد و یا حتی گواش. میتوانید شفافیت و یا پرشدن رنگ‌ها را در بخش‌های مختلف تجسم کنید. تقارن طرح‌ها به شما اجازه خلاقیت بیش‌تری را در استفاده از آن‌ها می دهد. این کتاب‌ توپی برای تمرکز، دقت و نهایتا تجربه آرامش در رنگ آمیزی است.

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار: 1388
تعداد صفحات: 24

توضیحات تکمیلی

شمارگان

نوبت چاپ

طراح

پدیدآورنده

“مجموعه کتاب‌های توپی”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.