img-book

مجموعه کتاب‌های مسیر داستان را انتخاب کنید ۱ – ۱۰

این کتاب با همه کتاب‌هایی که تا به حال خوانده‌اید، تفاوت دارد. در این کتاب شما تنها خواننده‌ی کتاب نیستید، بلکه مسئول اتفاق‌هایی که می‌افتد و پایان داستان نیز هستید زیرا شما خود مسیر داستان را انتخاب می‌کنید. در این کتاب خطرها، انتخاب‌ها و ماجراهای گوناگونی وجود دارد. باید هوشیار باشید و مراقب، زیرا هر تصمیم نادرست ممکن است به یک فاجعه و یا حتی مرگ منجر شود . اما ناامید نشوید! هر زمان که اراده کنید می‌توانید به عقب برگردید و مسیر داستان و نتیجه آن را تغییر دهید.

۱۰۰,۰۰۰ ریال

تعداد:

این کتاب با همه کتاب‌هایی که تا به حال خوانده‌اید، تفاوت دارد. در این کتاب شما تنها خواننده‌ی کتاب نیستید، بلکه مسئول اتفاق‌هایی که می‌افتد و پایان داستان نیز هستید زیرا شما خود مسیر داستان را انتخاب می‌کنید.
این کتاب‌ها طوری طراحی شده‌اند که چندین پایان متفاوت دارند. هر مسیری که شما انتخاب می‌کنید ممکن است شما را به یکی از این پایان‌های خوب یا بد برساند. پس مراقب باشید که چه مسیری را انتخاب می‌کنید زیرا خطر در کمین است...
در این کتاب خطرها، انتخاب‌ها و ماجراهای گوناگونی وجود دارد. باید هوشیار باشید و مراقب، زیرا هر تصمیم نادرست ممکن است به یک فاجعه و یا حتی مرگ منجر شود . اما ناامید نشوید ! هر زمان که اراده کنید می‌توانید به عقب برگردید و مسیر داستان و نتیجه آن را تغییر دهید.

 

 

 

جلد1- سفر به اعماق دریا     40000ریال 
 

آیا درباره‌ی شهر گمشده آتلانتیس چیزی می‌دانید؟ فکر می‌کنید این شهر واقعی است یا یک شهر افسانه‌ای است؟
کاوشگر با تجربه و ماهر آب های عمیق هستید: ولی سفر در جستجوی یافتن شهر گمشده‌ی آتلانتیس سفری طولانی و متفاوت است. این ماموریت و سفر پرخطرترین و دشوارترین سفر کاری شما است. در این سفر با ناشناخته‌های بسیاری روبه رو می‌شوید. که توانایی، شجاعت، قدرت و مهارت تفکر و تصمیم‌گیری شما را امتحان می‌کند. همچنین در این سفر ابزار و وسایل جدیدی را به کار می‌برید که تا به حال کسی از آن استفاده نکرده است.کاوشگر به عمق مورد نظر فرستاده می‌شود و اکنون در حاشیه‌ی درهای در کف اقیانوس که گفته می‌شود به شهر گمشده‌ی آتلانیس منتهی می‌شود، متوقف شده اید.

 

جلد2-  خانه خطرناک        38000  ریال 
 

آیا پرونده‌ی خانه‌ی خطرناک، یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌هایی خواهد بود که تجربه می‌کنید؟ یا این پرونده، پرونده آخر شماست؟ شما یک کارآگاه جوان و ماهر هستید و تا به حال پرونده‌های زیادی را حل کرده‌اید، ولی حالا پرونده‌ای پیش رو دارید که هم پیچیده و هم خطرناک است. ناشناسی با شما تماس می‌گیرد و از شما کمک می‌خواهد، ولی پیش از اینکه بتوانید از او سوالی بپرسید، تماس تلفنی قطع می‌شود.... تلفن دوباره زنگ می‌زند، به سرعت تلفن را بر می‌دارید.
 

جلد 3-  جواهرات گمشده نابوتی      38000 ریال 
 

جواهرات افسانه‌ای نابوتی گم شده‌اند! آیا می‌توانید با پیدا کردن آن‌ها به صلح جهانی کمک کنید؟ یا ممکن است این کار باعث مرگ شما بشود؟ دو الماس درشت و دو یاقوت بسیار ارزشمند از موزه‌ای در پاریس ربوده شده‌اند. در خانواده‌ی شما افراد زیادی برای حفاظت از این جواهرات جان خود را از دست داده‌اند. حالا شما باید برای حفاظت از آنها به پیتر و لوسی کمک کنید، ولی آیا این کار ارزش به خطر انداختن زندگی‌تان را دارد؟ چندین غریبه و حتی نیروهای پلیس سعی می‌کنند به شما کمک کنند، ولی آیا می‌توانید به آن‌ها اطمینان کنید؟ فراموش نکنید که با انتخاب هر صفحه، این شما هستید که اتفاق بعدی را رقم می‌زنید...
 

جلد 4 -  اسرار مایا       42000 ریال 
 

تمدن عظیم مایاها، 800 سال پیش نابود و ناپدید شد. آیا تمدن‌های کنونی نیز چنین سرنوشتی خواهند داشت؟ دوستتان تام در یک ماموریت کاری در جست‌وجوی یافتن سرنخ ها و دلایل سقوط ناگهانی تمدن باشکوه مایاها به مکزیک سفر کرده است. در همین زمان، در ویرانه‌های تمدن مایاها، نشانه‌های از خون تازه یافته می‌شود. پشت ناپدید شدن تام، چه ماجراهایی نهفته‌است؟ آیا او در زمان و به گذشته سفر کرده‌است؟ آیا آداب و رسوم دوران باستان، از جمله قربانی کردن انسان برای خشنودی خدایان همچنان پا بر جا است و اجرا می‌شود؟ در جست‌وجوی اسرار مایاها با گزینه‌های بسیاری مواجه هستید. تلاش کنید تا انتخاب‌های درست و منطقی داشته باشید، مرگ و زندگی تام به انتخاب‌های شما وابسته است.

 

جلد 5-  فضا و ماورای آن      36000 ریال
 

در یک سفینه‌ی فضایی که در یک ماموریت کاوشی خطرناک بین کهکشان‌ها به سر می‌برد، به دنیا می‌یید. از شما خواسته می‌شود که یک سیاره را به عنوان وطن خود انتخاب کنید. پدر و مادرتان افرادی از دو سیاره‌ی مختلف در دو کهکشان متفاوت هستند. سیاره‌های محل تولد آ نها تا حدودی شبیه هم است، بنابراین شما شرایط زندگی در هر دو سیاره را دارید. از سوی دیگر، این
دو سیاره تفاوتهایی نیز با یکدیگر دارند که می‌توانند زندگی آینده شما تاثیرگذار باشند. سیاره‌ی کندا روی صفحه‌ی رادار سفینه دیده می‌شود. حالا که اعلام کردید این سیاره را به عنوان سیاره وطن انتخاب می‌کنید، پدر و مادرتان به شما می‌گویند که این سیاره، سیاره‌ای است که پدرتان به آن جا تعلق دارد. کارکنان سفینه با دقت و سرعت در حال آماده سازی یک کپسول ایرودینامیکی هستند تا با آن سفرتان را به کندا شروع کنید. شجاع باشید! و موفق باشید! شاید نیرویی ناشناخته و مافوق همه‌ی نیروهای موجود در عالم هستی، شما را کمک کند و در امنیت و آرامش به مقصد برسید.

 

جلد 6 - بدترین روز زندگی شما       30000 ریال 
 

آیا ممکن است روزی که با بدشانسی شروع شده است، پایانی بدتر هم داشته باشد؟ برای گذراندن بدترین تعطیلات تابستانی خود آماده می‌شوید: در حالی که سایر اعضای خانواده قرار است به هاوایی سفر کنند، شما باید برای جبران خسارتی که به خانه‌ی همسایه وارد کرده اید به مزرعه‌ی عمو نوربرت بروید. اتوبوسی که با آن سفر می‌کنید در فاصله ده کیلومتری مقصد خراب می‌شود! هوا به شدت گرم است و شدیدا احساس تشنگی و گرسنگی می‌کنید. ابرهای سیاهی در آسمان شکل می‌گیرند. چند ساعتی طول می‌کشد تا یک ماشین یدک‌‌‌کش به محل توقف اتوبوس برسد و بتوانید دوباره، به حرکت ادامه دهید. اگر تصمیم می‌گیرید از اتوبوس پیاده شده و بقیه‌ی مسیر را پیاده طی کنید، به صفحه 56 بروید. اگر می‌خواهید تا زمان آمدن یدک‌کش در اتوبوس بمانید و کمی‌بخوابید به صفحه 9 بروید..

 

جلد 7 - زندانی مردمان مورچه‌ای     30000 ریال
 

اعضای گروه زوندو کجا رفته‌اند؟ چه ارتباطی بین آنها و مردمان مورچه‌ای وجود دارد؟ نزدیک به سه سال است که عضو گروه پژوهشی زوندو هستید. ماموریت شما مبارزه با ارباب نیروهای اهریمنی است، موجودی که هیچ کس اطلاع دقیقی از ماهیت او ندارد و سعی دارد با نابود کردن سیاره های مختلف، دنیا را به تسلط خود درآورد. از بعضی‌ها شنیده‌اید که او با مردمان مورچه‌ای که موجوداتی ترسناک هستند، هم دست شده است. و امروز تعداد زیادی از اعضای گروه‌تان ناپدید شده‌اند. شاید این یک شوخی باشد. شاید هم مردمان مورچه‌ای آن‌ها را زندانی کرده باشند.

 

جلد 8 -  بهترین روز زندگی شما     30000 ریال 
 

آیا شانس به شما رو می‌آورد یا از شما گریزان است؟ با دوستان‌تان به کارناوالی می‌روید که به تازگی وارد شهر شما شده است. در بازی‌های مختلفی که برخی به مهارت و برخی به کمی‌شانس نیاز دارند شرکت می‌کنید. پس از آن که به شکل معجزه آسایی در یکی از بازی‌ها برنده می‌شوید، غرفه‌دار که کمی‌ عجیب به نظر می‌رسد، دو جایزه به شما پیشنهاد می‌کند که می‌توانید تنها یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. یکی از آن‌ها یک کریستال سبز رنگ است که در نور خورشید می‌درخشد و جایزه‌ی دیگر کتابی است که نام آن «چطور خو ش شانس‌تر شویم » است. هیچ‌کدام از آن‌ها چندان هیجان‌انگیز به نظر نمی‌رسند، ولی غرفه‌دار تاکید می‌کند که هر دو می‌توانند زندگی شما را به‌کلی تغییر دهند. کدام را انتخاب می‌کنید؟
 

جلد 9 -  گمشده در آمازون    60000 ریال
رود آمازون و حاشیه‌ی آن زیستگاه جانوری و گیاهی استثنایی است. در سفر به آمازون چه چیزی در انتظار شما است، کشف خواص درمانی آمازون یا غرق شدن در اعماق آن؟ امراض عجیب و معمولا واگیردار مناطق استوایی می‌توانند ظرف چند روز، تمام ساکنان این منطقه را از بین ببرند. در روزگار ما و به واسطه سهولت مسافرت بیماری ممکن است تنها چند هفته بعد در سراسر جهان فراگیر شود. خواننده این کتاب پزشکی جوان و متخصص بیماری‌های استوایی است که باید به قلب جنگل‌های آمازون سفر کند، در این سفر گروه پزشکی همراهش به طرز اسرارآمیزی ناپدید می‌شوند.
 

جلد 10 -  زمین‌لرزه      30000 ریال
 

وقتی زلزله‌ی بزرگ از راه برسد، می‌خواهید چه کار کنید؟ در سان‌فرانسیسکو هستید، که یک لرزه‌ی شدید همه‌ی ساختمان‌ها را تکان می‌دهد، یک زلزله‌ی واقعی! نگاهی به اطراف‌تان می‌اندازید و پیرمردی را می‌بینید که در پیاده‌رو، زیر آوار گیر کرده است. می‌خواهید به او کمک کنید، ولی دوست دیگری دارید که او احتمالا در شرایط بدتری قرار دارد. در چنین شرایطی ثانیه‌ها ارزشمند هستند. تصمیم با شماست!
اگر می‌خواهید به پیرمرد کمک کنید، به صفحه‌ی 43 بروید. اگر فکر می‌کنید دوست‌تان بیش‌تر به کمک شما نیاز دارد، به صفحه‌ی 32 بروید.
 

 

انتشارات: دیبایه
زمان انتشار: 1390
تعداد صفحات:

توضیحات تکمیلی

نوبت چاپ

مترجم

ويراستار

فریبا شریفی

پدیدآورنده

“مجموعه کتاب‌های مسیر داستان را انتخاب کنید ۱ – ۱۰”

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است.